GOTOWE ZAPROSZENIA

 1. Co dostajemy w podstawowej cenie zaproszenia?
  – Podstawowa cena zawiera uzupełnienie danego wzoru w niezmienionej postaci Państwa danymi (lub zmianę tekstu, o ile dostarczony tekst pasuje objętością do wzoru zaproszenia), druk zaproszenia bez personalizacji (do ręcznego wypisania) oraz kopertę (zwykłą).
 2. Czy możemy zmieniać grafikę w gotowych wzorach?
  – Zmiana grafiki jest możliwa, jednak jest to dodatkowy koszt wyceniany indywidualnie na podstawie nakładu pracy, przy czym jest to cena nie niższa niż 50 zł.
 3. Ile najmniej zaproszeń możemy zamówić?
  – Minimalny nakład zamówienia to 30 szt.
 4. Czy po realizacji zamówienia będziemy mogli zamówić dodatkowe zaproszenia dla osób, których nie wzięliśmy wcześniej pod uwagę?
  – Domówienie pojedynczych sztuk po realizacji zamówienia jest możliwe, jednak minimalny koszt dodruku do 4 szt. zaproszenia to 35 zł (koszt wydruku większej ilości do 30 szt. jest wyceniany indywidualnie), dlatego bardzo ważne jest dokładne dopracowanie listy gości, lub wydrukowanie kilku pustych zaproszeń.
 5. Czy możemy wydrukować część zaproszeń na sam ślub, na wesele, puste zaproszenia?
  – Tak, różne warianty zaproszenia są w cenie.
 6. Jaki jest termin realizacji zaproszeń?
  – Termin realizacji zaproszeń jest zależny od wzoru, informacja o nim znajduje się przy każdym wzorze.

PERSONALIZACJA

 1. W jakim formacie najlepiej dostarczyć listę do personalizacji zaproszeń / kopert / winietek?
  – Listę należy dostarczyć w dokumencie tekstowym (doc, docx, odt, txt) – bez liczb porządkowych, nazwisko pod nazwiskiem. Listy z numerami porządkowymi będą odsyłane do poprawy, ponieważ personalizacja odbywa się automatycznie i zaciągane są całe wiersze.

NOWY PROJEKT

 1. Mam pomysł na swoje zaproszenie, czy można go zrealizować?
  – Realizujemy indywidualne projekty zaproszeń. Cena przygotowania graficznego to 150 zł. Cena zaproszenia uzależniona jest od wielkości, papieru i wykończenia i zawsze ustalana jest indywidualnie.
 2. Nie spodobał mi się projekt zaproszenia. Czy dostanę zwrot pieniędzy?
  – Zamówienia na indywidualne projekty realizujemy po bardzo dokładnym ustaleniu kolorystyki, motywu, elementów itp, więc nie ma możliwości, że projekt będzie nie do przyjęcia. W cenie projektu są przewidziane 3 serie poprawek na dopracowanie szczegółów. Zaliczka na poczet wykonania projektu jest bezzwrotna.

DODATKI

 1. Czy do każdego zaproszenia dostępne są dodatki w tej samej stylistyce?
  – Tak, do każdego zaproszenia dostępne są dodatki, których wizualizacje i cenę dostajecie Państwo do akceptacji przy realizacji zamówienia.
 2. Czy mogę zmieniać grafikę dodatków?
  – Zmiana grafiki / układu dodatków jest oddzielnie płatna i wyceniana indywidualnie, przy czym nie jest to cena niższa niż 25 zł.
 3. Ile dni przed weselem należy zamówić dodatki?
  – Najbezpieczniej zamówić dodatki dwa tygodnie przed weselem, maksymalnie tydzień przed. W wyjątkowych sytuacjach realizujemy zamówienia na dodatki z dnia na dzień, czy nawet w dniu wesela, jednak jest to usługa niestandardowa, wyceniana indywidualnie.
 4. Zapomnieliśmy o kilku nazwiskach do winietek, czy możemy domówić pojedyncze sztuki?
  – Domówienie pojedynczych sztuk po realizacji zamówienia jest możliwe, jednak minimalny koszt dodruku do 10 szt. winietek to 35 zł (koszt wydruku większej ilości do 30 szt. jest wyceniany indywidualnie), dlatego bardzo ważne jest dokładne dopracowanie listy gości, aby uniknąć dodatkowych kosztów.